Prowadzący

Pamiętam jak dziś, kiedy to będąc w 6 klasie, przyjaciółka mamy poprosiła mnie o wytłumaczenie geometrii swojemu synowi. Dzisiaj – niemal 20 lat później, co roku pomagam kilkuset uczniom.

Nazywam się Kamil Herbuś i jestem zawodowym korepetytorem matematyki. Jestem absolwentem AGH na kierunku Mechaniki i Budowy Maszyn. W mojej karierze prowadziłem własną działalność. Pracowałem w branży motocyklowej, bo bardzo lubię motocykle ;) Kilka lat życia poświęciłem na zwiedzanie największych Polskich firm produkcyjnych, gdzie optymalizowałem ich funkcjonowanie przez wdrażanie innowacyjnych systemów informatycznych. Przez cały ten czas równolegle zajmowałem się przygotowaniem swoich uczniów do egzaminów i konkursów matematycznych.

Przyszedł dzień kiedy zrozumiałem, że pomaganie i przekazywanie wiedzy z mojego ulubionego przedmiotu to jest to co chce robić na pełen gwizdek. Od 2019 roku całą swoją energię poświęcam wyłącznie edukacji. Śmiałość w kontaktach pozwala mi szybko nawiązać wspólny język z uczniem. Uczeń jest moim przyjacielem, to bardzo ważne w kontekście skutecznej nauki. Z wieloma swoimi uczniami utrzymuję kontakt mimo, że egzamin dojrzałości zdawali kilka lat temu.

Często słyszę, że matematyka jest trudna. Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, matematyka może być prosta o ile zostanie tak przedstawiona. Dlatego moim priorytetem jest jak najprostsze przekazanie wiedzy!

Ela Tokarska
Ela Tokarska
7 Sierpień 2023
Najlepszy kurs, wspaniały nauczyciel,który potrafi rozbudzić w nastolatkach chęć do rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań Wspaniałe poczucie humoru😊 sprawia,że młodzież z przyjemnością uczestniczy w zajęciach.
Piotr Konieczny
Piotr Konieczny
4 Sierpień 2023
Polecam korepetycje z matmy dla 8 klas. Córka zdała egzamin bardzo dobrze na 96%.
Katarzyna
Katarzyna
11 Lipiec 2023
Dzięki zajęciom z Panem Kamilem udało się córce zdać egzamin ósmoklasisty na 96%, świetna atmosfera oraz zajęcia naprawdę pomagające zrozumieć matematykę i omawiane zadania! Serdecznie polecam!!
Maria
Maria
6 Lipiec 2023
Ania chętnie brała udział w zajęciach Dziękujemy
Marta Postemska
Marta Postemska
5 Lipiec 2023
Polecam korepetycje u Pana Kamila. Bardzo fajnie i ciekawie prowadzone zajęcia. Warto!
Kamil B
Kamil B
5 Lipiec 2023
Gorąco polecam, profesjonalnie przekazana wiedza w praktyczny sposób. Bardzo dobry kontakt z młodzieżą.
Monika Ożga
Monika Ożga
5 Lipiec 2023
Bardzo dziękujemy, zgłosimy się na następny kurs:). Zajęcia super! Gdyby nie stres na egzaminie pewnie byłoby 100%. Polecam
Zuzanna Teper-Solarz
Zuzanna Teper-Solarz
4 Lipiec 2023
Nauczyciel z pasją...do tego skuteczny...polecam!
Antix
Antix
4 Lipiec 2023
bardzo przyjemna atmosfera na lekcjach, zero stresu i egzamin z matmy zdany na 100% polecam